Balíky služieb

ANALYZOVANIE AURY A ČAKIER

Aura fotografia

3D Zobrazenie aury a čakier - tvárovej časti ako aj celého tela

Osobná správa

Písomná správa o profile Vašej osobnosti - obsahujúca analýzu Vašej aury, čakier a biodát

Základný balík

3D Zobrazenie aury a čakier, osobná, písomná správa obsahujúca analýzu Vašej aury, čakier a biodát

Bronzový balík

3D Zobrazenie aury a čakier, osobná správa obsahujúca analýzu Vašej aury, čakier a biodát a základná konzultácia s našim akreditovaným konzultantom (trvanie 15 min)

Strieborný balík

3D Zobrazenie aury a čakier, osobná správa obsahujúca analýzu Vašej aury, čakier a biodát a podrobná konzultácia s našim akreditovaným konzultantom s odporúčaniami (trvanie 40 min)

Zlatý balík

3D Zobrazenie aury a čakier, osobná správa obsahujúca analýzu Vašej aury, čakier a biodát a podrobná konzultácia s našim akreditovaným konzultantom. Vyšetrenie čakier kyvadlom a bezdotykovým scaningom a doporučenie zodpovedajúcej terapie (Pranic Healing terapia a/alebo Crystal Healing terapia) (trvanie 60 min)

 TERAPIE

Pranic Healing terapia (PHT)

Scanovanie, Čistenie, Energetizovanie čakier a jednotlivých orgánov a častí tela (sedenie 60 min)

Crystal Healing terapia (CHT)

Zosilnenie terapeutického zámeru a jeho prenos na miesta v tele, ktoré sú subjektom tohto zámeru. Za pomoci VOGEL CUT kryštálov a s využitím metódy terapie podľa Marcela Vogela (sedenie 60 min)

Brazílska kryštálová terapia (BKT)

Terapeutické sedenie s využitím kryštálovej svetelnej postele z Casa de Dom Inácio de Loyola v Brazílii (20, 40, 60 min)

5 myšlienok na “Balíky služieb”

  1. I simply want to mention I’m all new to blogging and honestly savored this web-site. More than likely I’m likely to bookmark your blog post . You amazingly have perfect articles. Kudos for sharing with us your web page.

  2. When Someone googles something that relates to one of my wordpress blogs how can I get it to appear on the first page of their serach results?? Thanks!.

  3. I together with my buddies were checking the nice tips and tricks located on your site and instantly I got a horrible feeling I never expressed respect to you for them. The boys are actually consequently passionate to learn all of them and now have pretty much been loving these things. Appreciate your simply being considerably thoughtful as well as for pick out this sort of remarkable issues millions of individuals are really wanting to know about. Our honest apologies for not saying thanks to sooner.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.