3D Zobrazenie aury a čakier

Počnúc septembrom 2015 začíname trojrozmerne zobrazovať a analyzovať auru a čakry našich klientov. Kvôli značnému záujmu ma prosím v prípade Vášho záujmu kontaktujte už dnes na adrese rasto@coherenceobr 3obr 4

IES Aura 3D Cloud video system, najlepší v triede zobrazovačov energetickéhoˇtela na báze Kirlianovej metódy, zachytáva pomocou vysoko kvalitného senzora bio-feedback dáta Vášho tela a na ich základe zobrazuje trojrozmerne Vaše energetické telo / auru ako aj stav Vašich energetických centier / čakier.
Je dizajnovaný a realizovaný tak, aby umožňoval čo možno najlepšiu interakciu s klientami.
S potešením Vám, našim klientom, ponúkame ako jediní na Slovensku tento jedinečný top produkt podporujúci detailné scanovanie aury a čakier a tak dosahovanie rukolapných výsledkov v praxi energetizácie a očisty emočného ako aj fyzického tela.

web-AuraSim_3

Ponúkame vizualizovanie Vašich bio-feedback dát vo forme obrazov a ľahko čitateľných grafických zobrazení. Výstupom je Váš osobný Aura/Chakras report.

vzorový report

5 myšlienok na “3D Zobrazenie aury a čakier”

  1. I just want to tell you that I am very new to blogs and actually liked this page. More than likely I’m likely to bookmark your site . You certainly come with tremendous articles and reviews. Thank you for sharing with us your web-site.

  2. I definitely wanted to compose a quick note in order to appreciate you for the fabulous solutions you are writing on this site. My particularly long internet look up has now been recognized with sensible ideas to exchange with my friends. I ‘d state that that most of us visitors actually are undoubtedly fortunate to exist in a good place with many lovely people with useful concepts. I feel really privileged to have seen your website and look forward to tons of more thrilling times reading here. Thanks a lot once more for a lot of things.

  3. We have learned a great deal about recovering from narcotic addiction and have found several methods that work well. This is information drug treatment programs would not want out since it would cause them to lose a large number of patients. Would it be better to start with a blog or a website? We eventually hope to make this into an alternative business that would help people get of methadone clinics. Any advice would be greatly appreciated as there is a dire need for this information. Thank you..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.